درآمد ثابت ماهیانه بدون ریسک

با سرمایه گذاری مشارکتی در کیف۲۴

تجربه ای متفاوت از سرمایه گذاری مطمئن

ارزش هر سهم برای مشارکت ۱۰۰۰۰۰۰ تومان

بازدهی سالانه تا ۳۶ درصد

صندوق سرمایه گذاری بادرآمد ثابت تحت قالب صندوق های سرمایه گذاری بانکی ولی با سود چشمگیر ۲ برابر سودبانکی ، فعالیت خود را با نماد کیف۲۴ و تحت مدیریت خود مجموعه آغاز نموده است.

صندوق کیف۲۴ باتوجه ابزارهای بادرآمد ثابت اعم از سپرده در بازار سرمایه به عنوان ابزار سرمایه گذاری بدون ریسک محسوب شده و مناسب سرمایه گذاران ریسک گریز میباشد.

از جمله مزایای این صندوق ماه شمار بودن بازدهی صندوق در مقابل سپرده های بانکی میباشد و نیز میتوان به مزایای دیگر آن نظیر معاف از پرداخت مالیات و نداشتن کارمزد خرید و فروش سهام و نقدشوندگی سریع طبق قرارداد (۳ماهه، ۶ماهه، ۱۲ماهه) میتوان اشاره نمود.

سود آوری صندوق به ازای سپرده های ۳ماهه ۲۵ درصد ، ۶ماهه ۳۰ درصد و یکساله ۳۶ درصد میباشد که توضیحات تکمیلی پس از ثبت نام ارائه میگردد.

قیمت خرید هر واحد یا سهم ۱۰۰۰۰۰۰ تومان میباشد

کیف 24

شرح فعالیت جهت مشارکت

این مجموعه همانند سایر شرکت های خدمات دهنده آنلاین فعالیت خود را در زمینه های فروش شارژ، بسته اینترنتی، پرداخت قبوض و انتقال وجه آغاز نموده است.

سرمایه گذاران (سهامداران) اولیه و اصلی این طرح و مجموعه ، همان بانیان اولیه آن میباشند که جهت تسریع در پیشرفت این مجموعه و به دلیل جا نماندن از بحث رقابت از سایر رقبای خود، تصمیمی بر این گرفته شد که با مشارکت خود عموم مردم هم سرمایه ثانویه در راستای پیشبرد بالای اهداف مجموعه تهیه شود و هم سود حاصله سالانه از آن به سهامداران پرداخت گردد که در مقابل سود نظام بانکی متمایز میباشد و نیز در مقابل بازارهای سرمایه گذاری دیگر از قبیل بازار بورس و ارزهای دیجیتال نه تنها ریسک ندارد بلکه سود ثابت و مطمئن تری برای سرمایه گذاری محسوب میشود که با کمترین مبلغ سرمایه یعنی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان شما میتوانید سهمی از مجموعه بزرگ کیف۲۴ را داشته باشید